Staf

Prof. dr. Svetlana Khapova
Hoogleraar Management & Organisatie    
Directeur Center for Executive Education – School of Management

Programmadirecteur Part-time PhD Programme

Email: s.n.khapova@vu.nl
Khapova, Svetlana
Dr. Jos Akkermans
Universitair Hoofddocent Management & Organisatie
 
Email: j.akkermans@vu.nl

Akkermans, Jos
Dr. Ir. Caroline van den Berg
Learning & Talent Manager Ernst & Young

Supervisor Center of Executive Coaching
Berg, Caroline van den
Dr. Barbara Blokpoel
Partner KPMG and coordinator Servant Leadership Research Programme

 
Email: b.blokpoel@vu.nl  
Blokpoel, Barbara
Dr. Onno Bouwmeester
Universitair Hoofddocent Consultancy
 
Email: o.bouwmeester@vu.nl
Bouwmeester, Onno
Prof. dr. Arjan Brouwer
Professor Externe Verslaglegging
 
Email: j2.brouwer@vu.nl
Brouwer, Arjan

Dr. Sylvia van de Bunt
Co-directeur SERVUS

Programmadirecteur Servant Leadership Research Programme
Email: s.vande.bunt@vu.nl

Bunt, Sylvia van de
Prof. dr. Yvonne Burger
Hoogleraar Coaching

Programmadirecteur postgraduate opleidingen Executive Coaching en Executive Teamcoaching
Email: y.d.burger@vu.nl
Burger, Yvonne
Dr. David Coghlan
Professor emeritus Trinity College, Dublin (Ierland)

Docent leergang Onderzoekend Leiderschap
Email: david.coghlan@tcd.ie
Coghlan, David
Prof. dr. Gerda van Dijk
Hoogleraar Publiek Leiderschap

Directeur  Zijlstra Center for Public Control, Governance and Leadership 
Email: gerda.van.dijk@vu.nl
Dijk, Gerda van
Prof. dr. Tom Elfring
Hoogleraar Strategie & Organisatie
Email: t.elfring@vu.nl 
Elfring, Tom
Dr. Meindert Flikkema
Universitair Hoofddocent Management Consulting

Programme Director Basisopleiding Management Consulting en de Executive Master Management Consulting
Email: m.j.flikkema@vu.nl
Flikkema, Meindert
Prof. dr. Victor Gilsing
Hoogleraar Corporate Entrepreneurship

Email: v.a.gilsing@vu.nl
Gilsing, Victor
Prof. dr. Erik de Haan
Hoogleraar Organisation Development & Coaching

Programmadirecteur Executive Coaching en Executive Teamcoaching
Email: e.de.haan@vu.nl
Haan, Erik de
Prof. dr. mr. Steven ten Have
Hoogleraar Strategie & Verandering

Programmadirecteur Basisopleiding Verandermanagement en de Parttime Master Verandermanagement
Email: s.ten.have@vu.nl
Have, Steven ten
Dr. Liselore Havermans
Universitair Docent in Leiderschap

Docent leergang Onderzoekend Leiderschap

Email: l.a.havermans@vu.nl
Havermans, Liselore
Dr. Stefan Heusinkveld
Universitair Hoofddocent Consultancy

Email: s.heusinkveld@vu.nl
Heusinkveld, Stefan
Dr. Joost Kampen
Docent leergang Onderzoekend Leiderschap

 
Email: jk@vandebunt.nl
Kampen, Joost
Prof. dr. Ard-Pieter de Man
Hoogleraar Strategie & Organisatie

Email: a.p.de.man@vu.nl
Man, Ard-Pieter de
Dr. Marius Rietdijk
Universitair Docent Management & Organisatie

Programmadirecteur OBM Management Practitioner
Email: m.m.rietdijk@vu.nl
Rietdijk, Marius
Prof. dr. Manon Ruijters
Hoogleraar Development and Behavioral Change

Ruijters, Manon
Rino Schreuder
Programmadirecteur Strategisch Leren in Organisaties
 
Email: rino.schreuder@emdcentre.com
Schreuder, Rino
Dr. Gertjan Schuiling
Universitair Docent Strategie & Organisatie

Programmadirecteur leergang Onderzoekend Leiderschap
Email: g.j.schuiling@vu.nl
Schuiling, Gertjan
Drs. Ir. Peter Tack

Hoofddocent Management Consulting

Email: p.j.tack@vu.nl
Tack, Peter
Prof. dr. Fons Trompenaars
Co-directeur SERVUS

Email: a.m.r.trompenaars@vu.nl
Trompenaars, Fons
Prof. dr. Frank Verbeeten
Hoogleraar Management Control
 
Email: f.h.m.verbeeten@vu.nl
Verbeeten, Frank